Bakalář

Bakalář a Baronet jsou stolové řady kancelářského nábytku na jednoduché kovové podnoži, které svou variabilitou a vzájemnou kombinací jednotlivých prvků umožňují tvorbu nejrůznějších funkčních celků při vybavování kancelářských prostor. Příjemná praktická kancelář umožňující rozličné alternativy uspořádání pracovních míst s řadou možností přestavby či doplnění – to vše lze velmi snadno vytvořit jak v malých kancelářích, tak i v rozsáhlých kancelářských plochách bank, úřadů či podnikatelských subjektů.
Vysoká kvalita zpracování dosažená použitím nejmodernějších technologií a přijatelná cena řadí tento nábytek k nejlepším ve své třídě.
Stolová a skříňová řada je dodávána demontovaná v balících, montáž je jednoduchá, dle přiloženého montážního návodu. Montáž zajišťuje firma ALKA Holding spol. S r.o. Stoly pro výpočetní techniku se mohou doplnit o průchody pracovních ploch pro rozvod kabelů. Stolové sestavy je možné doplňovat stolovou clonou a pultovou nástavbou.
Skříňová řada programu Adjunkt je tvořena třemi výškovými moduly korpusů, které lze různě doplňovat dvířky, registračními zásuvkami, skleněnými dveřmi, popř. na přání roletou. Eleganci a příjemné užitné vlastnosti dotváří plastové hrany ABS. Stolovou řadu doplňují moderní pojízdné kontejnery s brzdou, popřípadě kontejnery stabilní. Kontejnery mají moderní plastové zásuvky na kovových pojezdech s bohatým vnitřním vybavením. Horní zásuvka má výlisky na kancelářské potřeby. Všechny typy kontejnerů jsou centrálně uzamykatelné.


Akce! – skříně F-line