Hercok je stolová řada kancelářského nábytku vyšší třídy na kovové podnoži evropské úrovně splňující ekonomické, funkční a kvalitativní požadavky. Pod pracovními deskami je zabudován snadno přístupný kanálek s velkou kapacitou vedení kabelů pro různou kancelářskou techniku. Kabely jsou potom svedeny dutou nohou chráněnou kovovou krytkou do podlahy či k nejbližšímu zdroji. Stoly pro výpočetní techniku se mohou doplnit o průchodky pracovních ploch pro prostup kabelů. Svou variabilitou a vzájemnou kombinací jednotlivých prvků umožňují tvorbu nejrůznějších funkčních celků při vybavování kancelářských prostor. Příjemná praktická kancelář pro vedoucí pracovníky umožňující rozličné alternativy uspořádání pracovních míst s řadou možností přestavby či doplnění – to vše lze velmi snadno vytvořit jak v malých kancelářích, tak i v rozsáhlých kancelářských plochách bank, úřadů či podnikatelských subjektů. Vysoká kvalita zpracování dosažená použitím nejmodernějších technologií a přijatelná cena řadí tento nábytek k nejlepším ve své třídě.
Stolová a skříňová řada je dodávána demontovaná v balících, montáž je jednoduchá, dle přiloženého montážního návodu. Montáž zajišťuje firma ALKA Holding spol. S r.o. Stolové sestavy je možné doplňovat stolovou clonou a pultovou nástavbou.
Skříňová řada programu Adjunkt je tvořena třemi výškovými moduly korpusů, které lze různě doplňovat dvířky, registračními zásuvkami, skleněnými dveřmi, popř. na přání roletou. Eleganci a příjemné užitné vlastnosti dotváří plastové hrany ABS. Stolovou řadu doplňují moderní pojízdné kontejnery s brzdou, popřípadě kontejnery stabilní. Kontejnery mají moderní plastové zásuvky na kovových pojezdech s bohatým vnitřním vybavením. Horní zásuvka má výlisky na kancelářské potřeby. Všechny typy kontejnerů jsou centrálně uzamykatelné.


Akce! – skříně F-line